Urban Air Mask 2.0 Tehnoloogia

PILK URBAN 2.0 MASKI TEHNOLOOGIALE

Mugava ja kaitsva õhufiltriga  maski võti peitub kõigis detailides, mis koos moodustavad kogu lõpliku toote. Airinum Urban Air Mask 2.0 on loodud 3 põhiteesi ümber – kaitse, mugavus ja disain.

TESTITUD JA SERTIFITSEERITUD FILTRITEHNOLOOGIA

Maskifilter on kaitse jaoks hädavajalik. Kui hingate läbi Urban Air Mask 2.0, läbib õhk enne kopsudesse jõudmist viis olulist filtrikandja kihti. Igal õhufiltri kihil on erineva suurusega osakeste filtreerimiseks erinevad omadused.

  • Väline PP kihti: välisfiltri moodustamine ja vastupidavase tagamine
  • Active Carbon Layer: vähendab gaaside ja lõhnade läbitavust.
  • elektrolaetud kiht: filtreerib suurema pm10 reostuse, õietolmu ja muud allergeenid
  • elektrolaetud kiht: filtreerib väiksemad pm2,5 osakesed reostusest, tolmust ja bakteritest
  • Sees PP Layer:Filter, mis on ülisileda ja nahasõbraliku viimistlusega

Mitmekihilist filtritehnoloogiat testitakse Rootsis RISE teadus- ja arenduskeskuses, mis näitab 98% kaitset osakeste vastu kuni 0,3 μm suuruseni ja 99,99% pm2,5 saaste vastu. Urban Air Mask 2.0 testitakse ja sertifitseeritakse ka rahvusvaheliste saastemaski standardite järgi, mis sarnanevad N95 maski ja N95 respiraatori standarditele.

 

DISAIN SAADAVAL 4 SUURUSES

Kõik inimesed on unikaalsed ja nii on ka nende näo kuju ja suurus. Erinevused sõltuvad näiteks vanusest, soost, etnilisest taustast ja kehakaalust. Urban Air Mask 2.0 on saadaval      4 suuruses, et sobida kõigile inimestele.

Suurussüsteem on välja töötatud nii inimese pea peamiste antropomeetriliste mõõtmiste kui ka arvestades  unikaalse näokujuga inimeste vajadusi. Suurussüsteem on jagatud suureks, keskmiseks ja väikeseks suuruseks koos XS-suurusega laste maskina. Kui te pole oma suuruses kindel, vaadake meie suuruse juhendit.

HEA SOBIVUS- JA UDUVASTANE SÜSTEEM

Täieliku kaitse tagamiseks hingamismaski kasutamisel on maki tihe istuvus võtmetähtsusega. Uuringud näitavad, et reostusmaski kasutamisel esineb tavaliselt ninapiirkonnas leket.

Urban Air Mask 2.0 on  spetsiaalselt disainitud 3D mälu ninavahu ja reguleeritava ninaklambriga. Need funktsioonid minimeerivad õhuleket ninapiirkonnas, olenemata näo kujust. 3D-mälu ninavaht on oluline ka udutamisvastase süsteemina, mis võimaldab kasutada maski prillide kandmisel.

 

KAHEKORDNE VÄLJAHINGAMISVENTIILI VENTILATSIOONISÜSTEEM

Urban Air Mask 2.0 on konstrueeritud kahe väljahingamisklapiga, mis toimivad ventilatsioonisüsteemina, muutes õhusaastemaski kandmise mugavaks. Väljahingamisel võimaldavad kaks klappi sooja, niisket ja süsinikdioksiidiga täidetud õhku ventileerida näo ja maski vahelisest ruumist. Vastasel juhul koguneks see näomaski sisse, põhjustades ebamugavust. Sissehingamisel blokeeritakse ventiilid, veendudes, et kogu sissehingatav õhk liigub läbi maskifiltri.

Airinumi väljahingamisventiilid on spetsiaalselt kavandatud nii, et väljahingatav õhk ei leviks horisontaalselt väljapoole, nagu tavaliselt väljahingamisel. Ventiili kork surub väljahingatud õhu ventiilide külgedele. See vähendab väljahingatud õhu levikut. See on sarnane loogika kirurgilise maskiga, mida arstid või hambaarstid kannavad, mis ei tihenda täielikult, vaid suunab õhuvoolu patsiendist eemale.

VÄLJAHINGAMISVENTIILI KORGID VENTILATSIOONIFUNKTSIOONI REGULEERIMISEKS

Väljahingamisventiili korgid on valikulised kasutamiseks ja võivad asendada Urban Air Mask 2.0 klapikorke. Väljahingamisventiili korke tuleb kasutada, kui soovite rohkem kontrollida maski ventilatsioonifunktsiooni.

Väljahingamisventiili korgid on testitud RISE teadus- ja arendustegevuse keskuses Rootsis koos tõenditega, mis näitavad, et see blokeerib 99% väljahingatavast õhust, vähendades hingamisteedest piiskade sattumist välisõhku.

Väljahingamisventiili korgid kinnitatakse ventiilide külge samamoodi nagu ventiili korgid. Nende kahe erinevus on:

(1) Väljahingamisventiili korgil on lisarõngas, mis sulgeb ventiili sinise silikoonketta ja blokeerib seeläbi ventilatsioonifunktsiooni.

(2) Väljahingamisklapi korgi välisilmel olev trükk näitab, et klapifunktsioon on välja lülitatud.

 

REGULEERITAVAD KÕRVA-AASAD PAREMAKS SOBIVUSEKS

Isikliku ja mugava sobivuse pakkumiseks on Urban Air Mask 2.0 disainitud reguleeritavate kõrva aasadega. Kõrva-aasade nahasõbralik ja elastne materjal koos kergesti reguleeritava pikkusega võimaldab kasutajal luua mugava ja tiheda istuvuse, ilma et oleks vaja kõrvadele liiga palju survet avaldada.

Kuna kõigil inimestel on unikaalsed näokujud, ei sobi 4-suuruses süsteem ideaalselt kõigile inimestele, kuid reguleeritavate funktsioonidega saab Urban Air Mask 2.0 kohandada kõigile sobivaks.

 

REGULEERITAV PEARIHM ÜLIMAKS MUGAVUSEKS JA KAITSEKS

Urban Air Mask 2.0 on varustatud eraldi pearihmaga, mida saab kinnitada kõrva-aasade külge ja kanda pea taga. Pearihm on reguleeritav ja seda kasutatakse suurema tihenduse loomiseks näo ja maski vahel. Pearihma saab kasutada kõrvade surve leevendamiseks, mis on tingitud kõrva-aasade tihedatest kinnistest.

Pearihm võimaldab Urban Air Mask 2.0-l riputada ümber kaela, kui seda ei kasutata, võimaldades teil maski kiiresti ja lihtsalt ette ja eest ära võtta.

KAUAKESTVAD JA VAHETATAVAD FILTRID

Urban Air Mask 2.0 paketiga on kaasas 2x Urban Air Filter 2.0. Üks Urban Air Filter 2.0 kestab umbes 100 tundi, sõltuvalt saastetasemest, kus seda kasutatakse. Kui reostuse tase on kõrge, ummistub filter kiiremini osakestega ja tuleb asendada. Sama filtri kandmine pika aja jooksul võib muutuda ka ebahügieeniliseks, kuna seda kantakse suu ja nina kohal, mistõttu soovitame filtrit vahetada igal teisel nädalal. Maski kanga osa, ventiile ja pearihma ei ole vaja asendada, kuna need on pestavad. Selle kohta saate lisateavet allpool.

Filtreid on lihtne asendada, eemaldades selle ventiilidest ja maski riideosast ning sisestades uue filtri.

ANTIBAKTERIAALNE JA PESTAV MASK VÄLINE OSA

Meie arvates ei pea disaintoote puhul  funktsionaalsust ohtu seadma. Meie maskid on seega loodud kestma. Iga maski kangaosa on pestav ja korduvkasutatav, et see jääks igapäevaseks elustiili tarvikuks sama kaua kui kõik teised riidekapis loetletud tooted. Urban Air Mask 2.0 maski kangast töödeldakse ka Polygiene®  – tekstiilitöötlusega, mis peatab lõhna põhjustavate bakterite leviku.

AUHINNATUD ROOTSI DISAIN

Urban Air Mask 2.0 on mõeldud kõigile kes armastavd kaunist disaini ja soovivad maksimaalset kaitset saaste eest. Kõik funktsioonid ja detailid on projekteeritud ja kujundatud meie peakontoris Stockholmis, Rootsis. Mask on saadaval kolmes klassikalises värvitoonis: Onyx Black, Quartz Grey & Pearl Pink .Teeme erinevate  väljaannetega  koostööd. Oleme koostööd teinud Woolrichi, Alan Walkeri,  Nemeni, Marine Serre’i  ja  MoMA-ga.

 

MUGAV REISITASKU KAASAS

Urban Air Mask 2.0 pakett sisaldab mugavat reisitaskut, kus Urban Air Maski 2.0 saab hoida, kui seda ei kasutata. Reisitasku on materjalist, mis hoiab maski turvaliselt.

URBAN ÕHUMASK 2.0

MATERJAL

Peen, hingav materjal eksklusiivseks väljanägemiseks ja probleemideta hingamiseks.

KÕRVA-AASAD

Elastsed ja reguleeritavad kõrvaklapid optimaalseks sobivuseks ja kaitseks.

PEAPAELVAHT

Eemaldatav ja reguleeritav pearihm, mis võimaldab vähendada survet kõrvadele ja lihtsalt kanda lahtiselt kaela ümber, kui seda ei kasutata.

DISAIN

IP kaitstud ja auhinnatud jätkusuutlik Rootsi disain.

VÄLJAHINGAMISVENTIILID

Suletavad väljahingamisventiilid, et maksimeerida õhuvoolu optimaalse hingavuse saavutamiseks ja niiskuse minimeerimiseks, hoides maski pikaajaliseks kasutamiseks värskena (ventiili korgid on kaasas funktsiooni deaktiveerimiseks, kui see on vajalik).

REISITASKU

Reisitasku, et hoida mask puhtana ja turvaliselt, kui seda ei kasutata.

ASENDATAVAD FILTRID

Kauakestvad ja asendatavad filtrid.

FILTRITEHNOLOOGIA

Täiustatud 5-kihiline filtritehnoloogia, mida testitakse erinevate rahvusvaheliste standardite järgi*

3D VAHT

3D mälu nina-vaht & kujundlik nina-klamber minimaalse õhulekke jaoks.

SUURUS

4-suuruses süsteem, mis on mõeldud lastele, teismelistele ja täiskasvanutele.

KUJU

Ergonoomiline kuju, mis sobib kõikidele näotüüpidele.

UV-KAITSE

UPF 50+ päikese- ja ultraviolettkaitse.

KANGAS

Pestav ja antibakteriaalne mask, mida töödeldakse välispidiselt Polygiene’iga®