Camoflage toodetega maailma juhtival kohal olev kosmeetikasari! Esimene kosmeetiline camoflage liin, mis on patendieeritud  (1932)  Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiameti (FDA)poolt.

Camoflage – tooted näole ja kehale peitmaks soovitud ebatäiusi ja ühtlustamaks nahatooni.

Eliminate- täiustatud biotehnoloogiaga intensiivne punetusevastane kontseptsioon.ravib ja hooldab punetavat nahka.

Botuline – totaalne, uuenduslik vananemisvastane süsteem võitlemaks naha ealiste muutuste ja kaasajal kasvava probleemiga-valguskiirgustest tekitatud vananemine.

Acquamax – uudne 3-D hüdratsioon. Intensiivne vananemisvastane süsteem, mis tagab maksimaalse, kohese ja kauakestva niisutuse.

Luminous – multifunktsionaalne nahale sära andevmise süsteem. Ühtlustab nahatooni ja võitleb kuhjunud melaniiniga.

Rayblock – Uue PÕLVKONNA ülimalt kvaliteetsed päikesekaitsekreemid, mis tagavad absoluutse kaitse kõigi 4 valguskiirguse eest! 100% veekindlad kreemid – see liin viib kaitsekreemid täiesti uuele tasemele. Võimalik on valida vastavalt nahatüübile kreeme, valikus on ka tooniga päikesekreemid, mis ei ummista poore ja lasevad nahal vabalt hingata tagades täieliku nahahoolduse ja kaitse.

Kaitse putukate eest -uuenduslik hooldustoode taimsetel komponentidel. Kaks ühes – kaitseb putukate eest ja hooldab nahka. Meeldiva lõhnaga ja saab juba väikelastel alates kolmandast eluaastast kasutada.

Filter