HAIR TONIC SET PROFESSIONAL

HAIR TONIC SET PROFESSIONAL

HAIR TONIC SET PROFESSIONAL

See toonik on loodud spetsiaalselt juuste ja peanaha intensiivseks hoolduseks. Leevendab peanaha sügelust ja pidurdab juuste väljalangemist. Niisutab ja rahustab peanahka. Juuksed on täiuslikumad, paksemad.

GLOBAALNE TUNNUSTUS

Peale tohutut edu Jaapanis liikus Vitabrid C12 USA turule. Alates 2017. aastast müüdi brändi tooteid eksklusiivses Barneys kaubamajas, kus oldi esimene Korea kaubamärk.

Vitabrid C12tooteid kajastatakse ajakirjades, sotsiaalmeedias ja blogides(näiteks Vogue, New York Times, Allure, Cosmopolitan, Refinery 29, jt.).

2017 aastal sai Vitabrid C12 HAIR toonikukomplekt Monde “Grand Gold Award”autasu. 2018 aasta mais valiti toode NaturallyCurly poolt Editor’s Choice Beauty auhindadest kõige innovaatilisemaks tooteks.

Jaapani sportlaste seas on Vitabrid C12tooted väga poplaarsed ja hinnatud. Sportlased hindavad toodete kasutamismugavust ja silmnähtavaid tulemusi. C-vitamiini kasutamine nende igapäevases juustehoolduses annab neile terve ja ilusa välimuse, mis on sama oluline kui sportlik keha.

C-vitamiini kasutamine juuksehooldustoodetes on ainulaadne. Vitabrid C12on ainus maailmas tuntud tehnoloogia mille korral C-vitamiin imendub 12 tunni vältel järk-järgult.

Vitabrid C12 toonikukomplekt on valitud populaarsuselt juuste taastamise kaubamärgiks number üks.

Jaapani turundusuuringute ettevõte Marushu Co., Ltd. viis läbi veebiküsitluse (periood: 2018/03/09 kuni 2018/03/13) 100 inimesega vanuses 20-60 eluaastat, kes olid juuste uuendamise tooteid kasutanud rohkem kui aasta.

Neil paluti hinnata tooteid vahemikus 1-10, vaadates lihtsalt iga toote reklaami, kirjeldusi ja peamisi koostisosi ilma kaubamärgi nime avaldamata. Vitabrid C12 toonikukomplekt juustele saavutas Jaapanis esimese koha (72% osalejatest tegi valiku Vitabrid C12 kasuks).

VITABRID JAAPAN

2017 aastal Jaapani turule tulnud Vitbrid C12 toonikukomplekt juustele võitis hetkega tarbijate südamed.

480K

480 000 müüdud toodet

2018 aastal müüdi Jaapanis üle 3,5 billioni jeeni eest toodet,

See on rohkem kui 33 miljonit dollarit.

No. 1

Märtsis 2018. aastal valis Jaapani turundusettevõte Marushu (Marketing Research Company Marushu) 

juuksetooniku usaldusväärseimaks tooteks juuste kasvu taastamisel.

EVERY 75 SECONDS

Iga 75 sekund

Jaapanis ostab iga 75 sekundi järgi keegi juuksetooniku komplekti.

TUNNUSTUSED & AUTASUD

reward1

Monde Selection

International Quality Institute’s Quality Award

Grand Gold Award

2017

reward2

NaturallyCurly.com

Editor’s Choice Awards

Omistati juuksetooniku komplektile kõige innovatiivsema toote tiitli 2018. aastal.

TEHNOLOOGIA PÕHIOLEMUS

Vitabrid CG-orgaaniliste-anorgaaniliste ühendite kompleks LDH (kihiline topelthüdroksiid) tehnoloogiaga.

Vitabrid C pulber tänu oma revolutsioonilisele tehnoloogiale säilitab ja hoiab aktiivset C- vitamiini nahasõbralikus mineraalkihis. Selline meetod annab C-vitamiinile stabiilsuse, vitamiin ei oksüdeeru nii kiiresti valguse, õhu ja soojuse mõjul. Kandes toodet nahale vabaneb aktiivset C vitamiini pidevalt 12 tunni jooksul läbi nahakihtide.

1
2

Kollageeni sünteesiga juuste väljalangemise vastu.

2018 aastal avaldas maailma kõige prestiižem teadusajakiri Science Tokyo meditsiiniprofessor Emi Nishimura uurimisrühma avastuse, mille kohaselt põhjustab kollageeni puudus juuksefolliikulite tüvirakkudes juuste väljalangemist. Täpsemalt põhjustab seda kollageen 17A1 defitsiit, mis aktiveerib juuksefolliikuleid tüvirakkudes. Vitabrid CG aktiveerib kollageeni sünteesi peanahas võideldes sellega juuste väljalangemise vastu.

111
22222

TOOTE EESMÄRGID

Vitabrid C12 juuksetooniku komplekt on kaheosaline süsteem, mis on spetsiaalselt loodud intensiivseks juuste ja peanaha hoolduseks. Toonik leevendab peanaha sügelust, vähendades samal ajal juuste väljalangemist. Tooniku kasutamise tulemusena muutuvad juuksed tervemaks ja tihedamaks. Komplektis on kombineeritud juuksetoonik C-vitamiini pulbriga, mis võimaldab transderminaalset C-vitamiini toimetada peanaha sisse pidevalt 12 tunni vältel . C-vitamiin parandab rakkude ainevahetust ja soodustab kollageeni tootmist, ennetades juuste väljalangemist.

Juuste väljalangemise ennetamine. Toonik sisaldab tõhusaid koostisosi, mis ennetavad juuste väljalangemist ja muudavad juuksed tihedamaks.

Toonik rahustab peanahka. Tänu revolutsioonilisele tehnoloogiale viiakse toimeained sügavale naha sisse, et leevendada kahjulike välistegurite põhjustatud ärritust.Täiendavad toiteained annavad juustele niiskust, sära, lopsakust

Kollageeni sünteesi ergutamine C-vitamiini abil muudab juuksed tugevamaks, ennetab juuste väljalangemist.

C-vitamiini tugev antioksüdantne omadus leevendab UV kahjustusi neutraliseerides päikese, stressi ja reostuse põhjustatud vabade radikaalide kahjulikke mõjusid.

PEAMISED KOOSTISOSAD

Vitabrid CG annab peamise koostisosana Vitabrid C12 toodetes C-vitamiinile stabiilsuse ja transderminaalsuse. Mineraalkihina kasutatakse tsinkoksiidi. Vitabrid CG (aktiivne & stabiilne Vitamin C)

Pulber

Ascorbic Acid, Zinc Oxide, Glyceryl Monostearate

Toonik

Dexpanthenol, L-menthol Salicylic, Acid Biotin

KUIDAS KASUTADA

SAMM 1
  1. Vala väikeses pudelis olev pulber tooniku hulka.
  2. Paigalda sprei otsik pudelile ja keera korralikult kinni
SAMM 2
  1. Enne kasutamist raputage toonikut korralikult.
  2. Jagage juuksed lahku nii et peanahk on näha
  3. Pihustage segatud toonikut peanahale
  4. Toimige nii kogu peanaha ulatuses
  5. Masseerige toonik peanaha sisse
  6. Toonikut võib kasutada kaks korda päevas, hommikul ja õhtul
  7. Peale pulbri lisamist toonikule on soovitav valmis segu ühe kuu jooksul ära kasutada

VITABRID C12 JUUKSETOONIKU KOMPLEKT

See toonik on loodud spetsiaalselt juuste ja peanaha intensiivseks hoolduseks. Leevendab peanaha sügelust ja pidurdab juuste väljalangemist. Niisutab ja rahustab peanahka. Juuksed on täiuslikumad, paksemad.

Share this post