EYE & FACE CREAM

EYE & FACE CREAM

EYE & FACE CREAM

Kreem näonahale ja silmaümbrustele

Vitabrid C 12 silmaümbruse ja näonaha kreem sisaldab võimsas konsentratsioonis patenteeritud Vitabrid ja Peptibrid toimeaineid, sealhulgas C-vitamiini ja naha vananemise vastu võitlevaid peptiide. Näo- ja silmaümbrustele mõeldud kreem on rikkaliku sametise koostisega, taastades nahas niiskustaseme, andes sära. Kreem pinguldab aktiveerides kollageeni tootmist nahas.

GLOBAALNE TUNNUSTUS

Peale tohutut edu Jaapanis liikus Vitabrid C12 USA turule. Alates 2017 aastast müüdi brändi tooteid eksklusiivses Barney kaubamajas, kus oldi esimene Korea kaubamärk.

Vitabrid C 12 tooteid reklaamitakse ajakirjades, sotsiaalmeedias, blogides(näiteks Vogue, New York Times, Allure, Cosmopolitan, Refinery 29, jt.).

2019 aasta aprillis tutvustas Allure kreemikui üht parimat uut Korea nahahooldus toodet. Seda soovitas isegi CNN Underscored kui parimat niisutajat teie nahale.

TOOTE LUGU

Silmaümbrustele mõeldud kreemi omane kvaliteet kogu näonaha kreemina.

Kreemi eesmärk on pakkuda silmaümbruse tundlikule nahale sobivat kvaliteetset koostist, nagu seda eeldatakse silmaümbruskreemilt aga samas seda rakendades kogu näole. Luksuslik kreem toimib nii näo- kui ka silmakreemina, koosnedes ainetestnagu stabiliseeritud C-vitamiin, hoolikalt valitud peptiidid ja kaitsvad antioksüdandid.

Peptibride@ tõhustab peptiidide omadusi mille tulemusena paraneb nende imendumine nahka, annab neile stabiilsuse. Peptiidid soodustavad nahas kollageeni sünteesi ja regenereerimist.

Peale selle on Vitabrid tehnoloogia elimineerinud tavapärased C-vitamiini omadused- oksüdeerumine vähimagi õhu, päikesevalgusega kokkupuutel, vees lahustuvus ja raskesti nahka imendumine. Uuel kujul C-vitamiin tagab aktiivse C.vitamiini imendumise nahka 12 tunni vältel (Vitabrid CG)

Vitabrid C12 silma-ja näokreemi rikkalik, kuid sametiliselt sile tekstuur on ideaalne kasutamiseksnii õrnalesilmaümbrusnahale kui ka näole. Taastab niiskustaseme nahas muutes samal ajal naha säravamaks, annab nahale toonust. Üldine naha olukord paraneb silmnähtavalt.

BAASTEHNOLOOGIA

Vitabrid CG see on orgaaniline-anorgaaniline struktuur kihilises topelthüdroksiidis (LDH-Layered Double Hydroxide).

Revolutsiooniline tehnoloogia kapseldab C-vitamiini bioloogiliste mineraalkihtide vahele andes sellega talle stabiilsuse, võime imenduda nahka ja tagada nahas C.vitamiini järk-järguline eraldumine 12 tunni vältel.

Peptibrid-DPES (ainete läbitungimise parandamise süsteem) tehnoloogia parandab peptiidide stabiilsust, maksimeerib nahka imendumise efektiivsust ja annab pikaajalise toime.

Peptibrid parandab rakke stimuleerivate peptiidide omadusi andes neile võime imenduda sügavale nahka ja kiirendada seal kollageeni sünteesi, et siluda kortse seestpoolt väljaspoole.

Leiti, et Peptibrid-i kasutamine pärsib MMPI -d(kollagenaasi), mis lõhustab peptiidisidemeid kollageenis.

See teeb Peptibrid.i väärtuslikuks koostisosaks naha vananemisvastastes kosmeetikumides takistades kollageeni lagunemist.

TOOTE EESMÄRGID

Võimsad patenteeritud ühendid Vitabrid ja Peptibrid võimaldavad Vitabrid C12 silma-ja näokreemil taastada ja hoida niiskustaset nahas, pinguldada nahka ja muuta kogu silmade- ja näonaha piirkond kaunimaks, säravamaks.

Sügavalt niisutav hüaloroonhappe kolmikkomplekshoiab nahaniiskustaseme kõrge, stimuleerides naha pikaajalist hüdratsiooni.

Kõrge Vitabrid ja Peptibrid konsentratsioon tagavad naha intensiivse varustamise C-vitamiiniga ja peptiididega suurendades sellega kollageeni tootmist, et säilitada nahas elujõud ja suurendada samal ajal sügavat hüdratsiooni.

PEAMISED KOOSTISOSAD

Ebastabiilne C-vitamiin oksüdeerub kergelt ja kaotab õhu, päikese või niiskusega kokkupuutel oma eelised. Vitabrid C12toodete peamine koostisosa säiltab C.vitamiini nahasõbralikus mineraalkihis (tsinkoksiid).

Nahale kandes vabaneb aktiivne C-vitamiin ioonimehhanismi kaudu pidevalt 12 tunni vältel jüudes sügavale nahka.

Vitabrid CG (Active & stable Vitamin C)

Ascorbic Acid, Zinc Oxide, Glyceryl Monostearate

Peptibrid

Provides skin regeneration and antioxidant effect, heals damaged skin

Peptide kompleks

(Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tri peptide-I) Soodustab fibroplastide kasvu kortsude vähendamiseks.

SOD, Glutathione, Resveratrol

Leevendab aktiivsest hapnikust põhjustatud naha vananemist, aktiveerib nahka, omab antioksüdantset toimet.

Alpha-Bisabolol

Annab sära, pärsib pigmentasiooni teket, muudab nahavärvi ühtlasemaks.

Bacillus/Soybean Ferment Extract

An extract obtained by fermenting soybeans. It not only strengthens the skin barrier but also regulates skin balance to give an excellent effect in calming the troubled skin Ekstrakt, mis on saadud sojaubade kääritamisel. Tugevdab naha kaitsebarjääre, reguleerib naha tasakaalu, rahustab probleemset nahka.

Hyaluronic Acid Triple Complex

(Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate) Annab nahale niiskust. Niisutab nahka seestpoolt väljaspoole. Hoiab niiskustaset.

BAASTEHNOLOOGIA

SAMM 1
sAMM 2

Kandke sobiv kogus kreemi puhtale nahale (silmade.ja näonahk)

Masseerige kreem kergete liigutustega nahasisse.

KREEM NÄONAHALE JA SILMAÜMBRUSTELE

Vitabrid C 12 silmaümbruse ja näonaha kreem sisaldab võimsas konsentratsioonis patenteeritud Vitabrid ja Peptibrid toimeaineid, sealhulgas C-vitamiini ja naha vananemise vastu võitlevaid peptiide. Näo- ja silmaümbrustele mõeldud kreem on rikkaliku sametise koostisega, taastades nahas niiskustaseme, andes sära. Kreem pinguldab aktiveerides kollageeni tootmist nahas.

Share this post