Botuline

Esimesed vananemisilmingud nahal on peened kortsukesed näo, kaela ja silmade piirkonnas.

Kortsude moodustumine nahal on peamiselt tingitud järgmistest teguritest:

 • Ealine
 • Näo lihaste kokkutõmbumine, mis on põhjustatud korduvatest näoilmetest ehk siis väga elava miimikaga inimene
 • Kokkupuude ultraviolett (UVA ja UVB), infrapuna (IR) ja ekraanidest kiirgava (HEV) kiirgusega (foto vananemine)
 • e -aging – kõigist elektroonikaseadmetest (mobiiltelefonid, arvutiekraanid, sülearvutid, tahvelarvutid, telerid, WiFi, mikrolained) kiirgava elektromagnetilise kiirguse (EMR) ja sinise valguse kõige sügavamate nahakihtide struktuursele terviklikkusele avalduv negatiivne mõju jne)
 • Vananemine toimub aja jooksul loomulikult ja seda täheldatakse konkreetsete biokeemiliste, histoloogiliste ja füsioloogiliste muutustega. Nahk muutub õhemaks kahel põhjusel. Esimene põhjus on rakuvälise maatriksi olulisi makromolekule tootvate broblastide (kollageen, elastiin, bronektiin jne) arvu vähenemine. Teiseks põhjuseks on broblastide vähenenud jõud nende makromolekulide tootmiseks.

Samal ajal põhjustavad kollageenivõrgu muutused nahale esimesi kortse. Seetõttu on vananemisprotsessi edasilükkamiseks väga oluline kaitsta olemasolevaid kollageenibereid ja aktiveerida uuesti uute struktuursete kudede genereerimise dünaamika.

 •  
 • Väljendades oma emotsioone, naerdes, nuttes, naeratades, kulmu kortsutades, silmi pilgutades, töötavad meie nahaalused lihased iga päevaselt tuhandeid kordi. Need korduvad liigutused loovad pingutusjõud, mille tulemusena muutub nahk ja soodustub ekspressioonikortsude ilmumine, eriti suu ümbruses, otsmikul ja silmade ümbruses.
 • Päikesekiirguse mõju on üldtuntud tegur, mis on seotud naha enneaegse vananemise ja kortsude moodustumisega. Päikesekiirgus põhjustab nahas oksüdatiivset stressi (vabade radikaalide ületootmist), mille tulemuseks on naha immuunsussüsteemi allasurumine ja hävitatakse ainevahetuses olevad aktiivsed 

rakud, mis on olulised sidekoe terviklikkusele ja sellest tulenevalt naha välimusele.

 • e-aging on uue aja kiiresti kasvav problem.

Igat tüüpi elektroonikaseadmete kiiratav elektromagnetilise kiirguse (EMR) ja sinise valguse negatiivne mõju. Elektroonilise reostuse lained ründavad pidevalt meie nahka ja tungivad sügavamale kui päikesekiirgus. Need põhjustavad massiivset oksüdatiivset stressi, mille tagajärjeks on intensiivne nahaväsimus, mikrotsirkulatsiooni aeglustumine, tumedad silmaalused, silmaaluste tursed, naha elastsuse vähenemine, naha uuenemise aeglustumine, tuhm jume ja liigsed kortsud.

BOTULINE: täielik kortsudevastane nahahooldussüsteem

Baseerudes võimsatele biomeetrilistele peptiididele ja innovaatilistele komponentidele on

Botulin totaalne vananemisvastane hooldussari,

mis tegeleb kõigi nelja vananemist põhjustava faktoriga.

 • Palmitoyl Tripeptide-1 & Palmitoyl Tetrapeptide-7: kaks biomeetrilist peptiidi nimega “Matrikines”, naha rekonstrueerimise ja raku uuenemine. Need peptiidid stimuleerivad kollageeni ja elastiini tootmist rakkudes. Kollageen on sidekoe peamine koostisosa, millel on keskne roll vananemisprotsessis. Kollageeni tootmise stimuleerimisega saavutame naha vananemise pidurdamise, rekonstrueerides rakuvälise maatriksi. Kortsud, isegi kõige sügavamad, vähenevad silmnähtavalt.
 • Acetyl Hexapeptide-8 & Αcetyl Octapeptide-3: kahest looduslikest aminohapetest koosnevat biomiteerlist peptiidi. Need peptiidid pärsivad lihaste kokkutõmbumist põhjustava atsetüülkoliini liigset vabanemist. Seega soosivad nad ekspressioonilihaste lõdvestumist ja väldivad või korrigeerivad korduvate näoilmete põhjustatud kortse. Need peptiidid on mitteagressiivsed, täiesti ohutud alternatiivid muudele olemasolevatele keerukatele meetoditele, ilma igasuguste kõrvalmõjude või süstideta.
 • Nasturtium Officinale Extract: anorgaaniliste ühendite poolest rikas taimeekstrakt, mis takistab liigseid kokkutõmbumisprotsesse nahaalustes lihastes, piirates naatriumi sisaldust lihasrakkudes. Selle tulemusel pärsib ekstrakt rakkude kokkutõmbumist, soosides lihaste lõdvestumist ja korrigeerib näoilmetest põhjustatud kortse.
 • CM-Glucan, Phytosphingosine, Venuceane, Diamino-propionoyl Tripeptide-33: kolme biomeetrilise peptiidi võimas uuenduslik kombinatsioon

-CM-Glucan: looduslikud polüsahhariidid, mis stimuleerivad naha enda kaitsemehhanisme, soodustab rakkude uuenemist, vähendavad igasugust nahaärritust, kaitseb UV-kiirguse eest indutseeritud oksüdatiivne stressi eest (foto vananemine).

-Phytosphingosine: looduslike keramiidide segu, millel on tugev põletikuvastane toime. Lisaks mõjub pärssivalt naha maatriksi rakuvälist lagunemist põhjustavate tsütokiinide vabastamisele. Vähendab UV-kiirguse kahjuliku mõju, minimeerib fotovananemist.

-Venuceane: merelise päritoluga toimeaine, uue põlvkonna vabade radikaalide elimineerija. Aktiveerub, kui nahk vajab intensiivset hooldust (igapäevasel kokkupuutel ultraviolettkiirguse ja väliste agressioonidega), epidermise rakkude ja DNA kaitse kaitse UV-kiirguse poolt põhjustatud kahjustuste eest.

Diaminopropionoyl Tripeptide-33: kaitseb rakke UVA põhjustatud DNA kahjustuste eest ja soodustab naharakkude taastumist.

 • Alpha-Glucose & Lespedeza Capitata lehtede / varte ekstrakt: kaks kaasaegset loodusliku päritoluga toimeainet moodustavad uuendusliku biokompleksi, milles on vananemist takistav antioksüdant. Kaitseb intensiivselt e-aging eest ja kasutamisel neutraliseerib igat tüüpi elektroonikaseadmete elektromagnetilise kiirguse (EMR) ja sinise valguse põhjustatud oksüdatiivse stressi.

BOTULINE TOOTED

Botuline Visage (näokreem)

Vähendab vananemisest ja näoilmetest põhjustatud jooni ja kortse  biomiteerivate peptiidide atsetüülheksapeptiid-8, atsetüül-oktapeptiid -3, Palmitoüültripeptiid-1, Palmitoüül-tetrapeptiid-7 ja Nasturtium O tsinaali ekstrakti revolutsioonilise kombinatsiooni abil.

 • Ennetab ja võitleb fotovananemisest põhjustatud kortsude vastu koos biomimeerivate peptiididega Diaminopropionoyl Tripeptide-33 ja CM-Glucan, mis stimuleerivad naha enda kaitsemehhanismi.

 

 • Kaitseb ja väldib vananemist tänu alfa-glükoosi ja Lespedeza Capitata lehe- / varreekstrakti uuendusliku biokompleksi märkimisväärsele antioksüdantsele võimele.
 • Suurendab naha elastsust ja tõstab niiskustaset.
 • hüpoallergeenne.
 • Kliiniliselt testitud.

Kasutage kreemi kahel korral päevas , hommikul ja õhtul, nagu tavapärast kortsudevastast kreemi. Kandke näole ja kaelale, keskendudes naha probleemsematele piirkondadele (suu ümbrus ja otsaesine).

Botuline Yeux (silmakreem-geel)

Vähendab märkimisväärselt vananemisest ja miimikast tingitud kortse (vareste jalgade)  ja kortsukesi, kasutades selleks kaasaegsete  peptiidide Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Octapeptide -3, Palmitoyl Tripeptide uuenduslikku kombinatsiooni. -1, Palmitoüül-tetrapeptiid-7 ja Nasturtium O-tsinaali ekstrakti.

 • Hoiab ära ja võitleb kortsude moodustumisega silmaümbruse õrnal nahal, mis on põhjustatud foto vananemisest, kasutades selleks kaasaegseid peptiide Diaminopro-pionoüül Tripeptiid-33 ja fütosfingosiiniga
 • Kaitseb ja väldib vananemist tänu alfa-glükoosi ja Lespedeza Capitata lehe- / varreekstrakti uuendusliku biokompleksi märkimisväärsele antioksüdantsele võimele.
 • Suurendab naha elastsust ja niiskustaset.
 • hüpoallergeenne.
 • Oftalmoloogiliselt testitud.

Kandke kreemi kaks korda päevas kergete masseerivate liigutustega silmaümbruse õrnale nahale.

Botuliinseerum (kontsentreeritud koostis näole ja silmadele)

 Kontsentreeritud  koostis vananemisest ja isegi kõige sügavamatest miimikast põhjustatud kortsude  efektiivseks raviks. Põhineb moodsate  peptiidide atsetüülheksapeptiidi kombinatsioonil 8, atsetüül-oktapeptiid-3, palmitoüültripeptiid-1, palmitoüül-tetrapeptiid-7 ja  nasturtium O-tsinaali ekstrakt.

 • Hoiab ära ja võitleb fotovananemisest tingitud kortsude vastu, koos peptiidiga Diaminopropionoyl Tripeptide-33 ja Venuceane, mis kaitsevad epidermaalseid rakke.
 • Kaitseb ja väldib vananemist tänu alfa-glükoosi ja Lespedeza Capitata lehe- / varreekstrakti uuendusliku biokompleksi märkimisväärsele antioksüdantsele võimele.
 • Suurendab naha elastsust ja niiskustaset.
 • hüpoallergeenne.
 • Oftalmoloogiliselt testitud.

Kandke Botuline seerum näole, kaelale ja silmaümbrusele enne Botuline Visage või Botuline Yeux kasutamist ja nautige suurepärast tulemust.

Kliinilised uuringud

Kliinilised uuringud* tõestavad Botulini kortsudevastase ravi muljetavaldavat mõju

Kortsude sügavus

-37%

Kortsude hulk

-48%

Niiskustase

+46,5%

Naha elastsus

+100%

*tulemused on saadud peale Botulin Visage ja Botulin Yeux kasutamist kahel korral päevas, 60 päeva vältel

BOTULIINI tooniga tooted: jumestus kogu päevaks + nahahooldus + päikesekaitse

Kolm uuenduslikku toodet, mis on spetsiaalselt välja töötatud  ühendamaks kolme eesmärki ühes tootes

 • Suurepärane, kauakestev, loomuliku välimusega, sametine värvitoon, mis põhineb veekindlatel, õlivabadel koostisosadel, millel on mikrosfäärid ja mis peegeldavad valgust täiendava sära saavutamiseks.
 • Kortsudevastane toime, mis põhineb atsetüülheksapeptiid-8, Palmitoüül Tripeptiid-1, Palmitoüül-tetrapeptiid-7, Nasturtium O-tsinaali ekstrakti ja alfa-glükoosiga rikastatud koostisel.
 • Ohutu ja efektiivne päikesekaitse, mis põhineb innovaatilisel koostisel, tagades väga kõrge SPF 50+ kaitse UVA / UVB / IR / HEV (nähtav suure energiaga) eest.

Botuline tooniga tooted sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, hommikust õhtuni, et täiendada ja tugevdada Botuline Treatment toodete kortsudevastast toimet, muutes  jume täiuslikuks!

Esimesed vananemisilmingud nahal on peened kortsukesed näo, kaela ja silmade piirkonnas.

Kortsude moodustumine nahal on peamiselt tingitud järgmistest teguritest:

 • Ealine
 • Näo lihaste kokkutõmbumine, mis on põhjustatud korduvatest näoilmetest ehk siis väga elava miimikaga inimene
 • Kokkupuude ultraviolett (UVA ja UVB), infrapuna (IR) ja ekraanidest kiirgava (HEV) kiirgusega (foto vananemine)
 • e -aging – kõigist elektroonikaseadmetest (mobiiltelefonid, arvutiekraanid, sülearvutid, tahvelarvutid, telerid, WiFi, mikrolained) kiirgava elektromagnetilise kiirguse (EMR) ja sinise valguse kõige sügavamate nahakihtide struktuursele terviklikkusele avalduv negatiivne mõju jne)
 • Vananemine toimub aja jooksul loomulikult ja seda täheldatakse konkreetsete biokeemiliste, histoloogiliste ja füsioloogiliste muutustega. Nahk muutub õhemaks kahel põhjusel. Esimene põhjus on rakuvälise maatriksi olulisi makromolekule tootvate broblastide (kollageen, elastiin, bronektiin jne) arvu vähenemine. Teiseks põhjuseks on broblastide vähenenud jõud nende makromolekulide tootmiseks.

Samal ajal põhjustavad kollageenivõrgu muutused nahale esimesi kortse. Seetõttu on vananemisprotsessi edasilükkamiseks väga oluline kaitsta olemasolevaid kollageenibereid ja aktiveerida uuesti uute struktuursete kudede genereerimise dünaamika.

 •  
 • Väljendades oma emotsioone, naerdes, nuttes, naeratades, kulmu kortsutades, silmi pilgutades, töötavad meie nahaalused lihased iga päevaselt tuhandeid kordi. Need korduvad liigutused loovad pingutusjõud, mille tulemusena muutub nahk ja soodustub ekspressioonikortsude ilmumine, eriti suu ümbruses, otsmikul ja silmade ümbruses.
 • Päikesekiirguse mõju on üldtuntud tegur, mis on seotud naha enneaegse vananemise ja kortsude moodustumisega. Päikesekiirgus põhjustab nahas oksüdatiivset stressi (vabade radikaalide ületootmist), mille tulemuseks on naha immuunsussüsteemi allasurumine ja hävitatakse ainevahetuses olevad aktiivsed 

rakud, mis on olulised sidekoe terviklikkusele ja sellest tulenevalt naha välimusele.

 • e-aging on uue aja kiiresti kasvav problem.

Igat tüüpi elektroonikaseadmete kiiratav elektromagnetilise kiirguse (EMR) ja sinise valguse negatiivne mõju. Elektroonilise reostuse lained ründavad pidevalt meie nahka ja tungivad sügavamale kui päikesekiirgus. Need põhjustavad massiivset oksüdatiivset stressi, mille tagajärjeks on intensiivne nahaväsimus, mikrotsirkulatsiooni aeglustumine, tumedad silmaalused, silmaaluste tursed, naha elastsuse vähenemine, naha uuenemise aeglustumine, tuhm jume ja liigsed kortsud.

BOTULINE: täielik kortsudevastane nahahooldussüsteem

 • Palmitoyl Tripeptide-1 & Palmitoyl Tetrapeptide-7: kaks biomeetrilist peptiidi nimega “Matrikines”, naha rekonstrueerimise ja raku uuenemine. Need peptiidid stimuleerivad kollageeni ja elastiini tootmist rakkudes. Kollageen on sidekoe peamine koostisosa, millel on keskne roll vananemisprotsessis. Kollageeni tootmise stimuleerimisega saavutame naha vananemise pidurdamise, rekonstrueerides rakuvälise maatriksi. Kortsud, isegi kõige sügavamad, vähenevad silmnähtavalt.
 • Acetyl Hexapeptide-8 & Αcetyl Octapeptide-3: kahest looduslikest aminohapetest koosnevat biomiteerlist peptiidi. Need peptiidid pärsivad lihaste kokkutõmbumist põhjustava atsetüülkoliini liigset vabanemist. Seega soosivad nad ekspressioonilihaste lõdvestumist ja väldivad või korrigeerivad korduvate näoilmete põhjustatud kortse. Need peptiidid on mitteagressiivsed, täiesti ohutud alternatiivid muudele olemasolevatele keerukatele meetoditele, ilma igasuguste kõrvalmõjude või süstideta.
 • Nasturtium Officinale Extract: anorgaaniliste ühendite poolest rikas taimeekstrakt, mis takistab liigseid kokkutõmbumisprotsesse nahaalustes lihastes, piirates naatriumi sisaldust lihasrakkudes. Selle tulemusel pärsib ekstrakt rakkude kokkutõmbumist, soosides lihaste lõdvestumist ja korrigeerib näoilmetest põhjustatud kortse.
 • CM-Glucan, Phytosphingosine, Venuceane, Diamino-propionoyl Tripeptide-33: kolme biomeetrilise peptiidi võimas uuenduslik kombinatsioon

Baseerudes võimsatele biomeetrilistele peptiididele ja innovaatilistele komponentidele on

Botulin totaalne vananemisvastane hooldussari,

mis tegeleb kõigi nelja vananemist põhjustava faktoriga.

-CM-Glucan: looduslikud polüsahhariidid, mis stimuleerivad naha enda kaitsemehhanisme, soodustab rakkude uuenemist, vähendavad igasugust nahaärritust, kaitseb UV-kiirguse eest indutseeritud oksüdatiivne stressi eest (foto vananemine).

-Phytosphingosine: looduslike keramiidide segu, millel on tugev põletikuvastane toime. Lisaks mõjub pärssivalt naha maatriksi rakuvälist lagunemist põhjustavate tsütokiinide vabastamisele. Vähendab UV-kiirguse kahjuliku mõju, minimeerib fotovananemist.

-Venuceane: merelise päritoluga toimeaine, uue põlvkonna vabade radikaalide elimineerija. Aktiveerub, kui nahk vajab intensiivset hooldust (igapäevasel kokkupuutel ultraviolettkiirguse ja väliste agressioonidega), epidermise rakkude ja DNA kaitse kaitse UV-kiirguse poolt põhjustatud kahjustuste eest.

Diaminopropionoyl Tripeptide-33: kaitseb rakke UVA põhjustatud DNA kahjustuste eest ja soodustab naharakkude taastumist.

 • Alpha-Glucose & Lespedeza Capitata lehtede / varte ekstrakt: kaks kaasaegset loodusliku päritoluga toimeainet moodustavad uuendusliku biokompleksi, milles on vananemist takistav antioksüdant. Kaitseb intensiivselt e-aging eest ja kasutamisel neutraliseerib igat tüüpi elektroonikaseadmete elektromagnetilise kiirguse (EMR) ja sinise valguse põhjustatud oksüdatiivse stressi.

BOTULINE TOOTED

Botuline Visage (näokreem)

Vähendab vananemisest ja näoilmetest põhjustatud jooni ja kortse  biomiteerivate peptiidide atsetüülheksapeptiid-8, atsetüül-oktapeptiid -3, Palmitoüültripeptiid-1, Palmitoüül-tetrapeptiid-7 ja Nasturtium O tsinaali ekstrakti revolutsioonilise kombinatsiooni abil.

 • Ennetab ja võitleb fotovananemisest põhjustatud kortsude vastu koos biomimeerivate peptiididega Diaminopropionoyl Tripeptide-33 ja CM-Glucan, mis stimuleerivad naha enda kaitsemehhanismi.

 

 • Kaitseb ja väldib vananemist tänu alfa-glükoosi ja Lespedeza Capitata lehe- / varreekstrakti uuendusliku biokompleksi märkimisväärsele antioksüdantsele võimele.
 • Suurendab naha elastsust ja tõstab niiskustaset.
 • hüpoallergeenne.
 • Kliiniliselt testitud.

Kasutage kreemi kahel korral päevas , hommikul ja õhtul, nagu tavapärast kortsudevastast kreemi. Kandke näole ja kaelale, keskendudes naha probleemsematele piirkondadele (suu ümbrus ja otsaesine).

Botuline Yeux (silmakreem-geel)

Vähendab märkimisväärselt vananemisest ja miimikast tingitud kortse (vareste jalgade)  ja kortsukesi, kasutades selleks kaasaegsete  peptiidide Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Octapeptide -3, Palmitoyl Tripeptide uuenduslikku kombinatsiooni. -1, Palmitoüül-tetrapeptiid-7 ja Nasturtium O-tsinaali ekstrakti.

 • Hoiab ära ja võitleb kortsude moodustumisega silmaümbruse õrnal nahal, mis on põhjustatud foto vananemisest, kasutades selleks kaasaegseid peptiide Diaminopro-pionoüül Tripeptiid-33 ja fütosfingosiiniga
 • Kaitseb ja väldib vananemist tänu alfa-glükoosi ja Lespedeza Capitata lehe- / varreekstrakti uuendusliku biokompleksi märkimisväärsele antioksüdantsele võimele.
 • Suurendab naha elastsust ja niiskustaset.
 • hüpoallergeenne.
 • Oftalmoloogiliselt testitud.

Kandke kreemi kaks korda päevas kergete masseerivate liigutustega silmaümbruse õrnale nahale.

Botuliinseerum (kontsentreeritud koostis näole ja silmadele)

 Kontsentreeritud  koostis vananemisest ja isegi kõige sügavamatest miimikast põhjustatud kortsude  efektiivseks raviks. Põhineb moodsate  peptiidide atsetüülheksapeptiidi kombinatsioonil 8, atsetüül-oktapeptiid-3, palmitoüültripeptiid-1, palmitoüül-tetrapeptiid-7 ja  nasturtium O-tsinaali ekstrakt.

 • Hoiab ära ja võitleb fotovananemisest tingitud kortsude vastu, koos peptiidiga Diaminopropionoyl Tripeptide-33 ja Venuceane, mis kaitsevad epidermaalseid rakke.
 • Kaitseb ja väldib vananemist tänu alfa-glükoosi ja Lespedeza Capitata lehe- / varreekstrakti uuendusliku biokompleksi märkimisväärsele antioksüdantsele võimele.
 • Suurendab naha elastsust ja niiskustaset.
 • hüpoallergeenne.
 • Oftalmoloogiliselt testitud.

Kandke Botuline seerum näole, kaelale ja silmaümbrusele enne Botuline Visage või Botuline Yeux kasutamist ja nautige suurepärast tulemust.

Kliinilised uuringud

Kliinilised uuringud* tõestavad Botulini kortsudevastase ravi muljetavaldavat mõju

Kortsude sügavus

-37%

Kortsude hulk

-48%

Niiskustase

+46,5%

Naha elastsus

+100%

*tulemused on saadud peale Botulin Visage ja Botulin Yeux kasutamist kahel korral päevas, 60 päeva vältel

BOTULIINI tooniga tooted: jumestus kogu päevaks + nahahooldus + päikesekaitse

Kolm uuenduslikku toodet, mis on spetsiaalselt välja töötatud  ühendamaks kolme eesmärki ühes tootes

 • Suurepärane, kauakestev, loomuliku välimusega, sametine värvitoon, mis põhineb veekindlatel, õlivabadel koostisosadel, millel on mikrosfäärid ja mis peegeldavad valgust täiendava sära saavutamiseks.
 • Kortsudevastane toime, mis põhineb atsetüülheksapeptiid-8, Palmitoüül Tripeptiid-1, Palmitoüül-tetrapeptiid-7, Nasturtium O-tsinaali ekstrakti ja alfa-glükoosiga rikastatud koostisel.
 • Ohutu ja efektiivne päikesekaitse, mis põhineb innovaatilisel koostisel, tagades väga kõrge SPF 50+ kaitse UVA / UVB / IR / HEV (nähtav suure energiaga) eest.

Botuline tooniga tooted sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, hommikust õhtuni, et täiendada ja tugevdada Botuline Treatment toodete kortsudevastast toimet, muutes  jume täiuslikuks!

You've just added this product to the cart: