FACE BRIGHTENING POWDER

FACE BRIGHTENING POWDER

FACE BRIGHTENING POWDER

Pulbrilist transdermaalset aktiivset C-vitamiini vabastatakse nahka pidevalt 12 tunni jooksul. Pulber aktiveerib nahas kollageeni tootmist, vähendades sellega peenikeste joonte ja kortsude teket. Vähendades melaniini tootmist see kirgastab ja taastab nahka. Tõhusa antioksüdandina neutraliseerib pulber vabu radikaale, nahk on elastsem ja jume tervem.

GLOBAALNE TUNNUSTUS

Peale tohutut edu Jaapanis liikus Vitabrid C12 USA turule. Alates 2017 aastast müüdi brändi tooteid eksklusiivses Barneys kaubamajas, kus oldi esimene Korea kaubamärk.

Vitabrid C12tooteid kajastatakse ajakirjades, sotsiaalmeedias ja blogides(näiteks Vogue, New York Times, Allure, Cosmopolitan, Refinery 29, jt.).

Jaapani ajakiri VoCEandis tootele parima sära andva toote nimetuse, kortsude vastase ja elastsust andva tootena saadi kolmas koht. 2016 aastal anti Cosmoprof North America poolt trendilooja nimetus ja Innostari poolt kõige innovatiivsema toote auhind.

2020. aasta Los Angelese filmimaailma Oscari nominentide WOW kingikotti valiti Vitabrid C12 tooted.

TOOTE LUGU

Teame hästi, et C-vitamiin oksüdeerub nahale kandes kiiresti, imendub nahka ebaefektiivselt ja C-vitamiini happesus tekitab ärritust ning valuaistingut. Need omadused teevad C-vitamiini kasutamise nahahooldustoodetes keeruliseks.

Vitabrid C12 pulber säilitab ja hoiab tänu oma revolutsioonilisele tehnoloogiale aktiivset C-vitamiini nahasõbralikus mineraalkihis. Kandes toodet nahale vabaneb aktiivset C-vitamiini 12 tunni jooksul pidevalt läbi nahakihtide .

Pulbrilise toote saamiseks kasutatava tehnoloogia nimetus on kihiline topelthüdroksiid (Layered Double Hydroxide-LDH), mille puhul C-vitamiin muudetakse stabiilseks tänu mineraalkihtidele, mida nimetatakse Vitabrid CG-ks. Vitabrid CG ainulaadsus ja tõhusus võrreldes puhta C-vitamiiniga võimaldab kasutada madalama C-vitamiini kontsentratsiooni preparaadis, tagades ohutuma ja kõigile nahatüüpidele, sealhulgas ka tundlikumale nahale, probleemideta kasutamise.

Pulbri lisamisel oma kreemi või seerumisse saab stabiliseeritud C-vitamiin imenduda sügavale nahka, kirgastades, noorendades ja ühtlustades naha tooni. Toote suur eelis on 12 tunni vältel pidevalt imendumine.

VITABRID JAAPAN

Alustadessuure eduga 2014. aastal toote müüki Jaapanis ei näi sära andva pulbri populaarsus vähenevat.

73%

Klientide lojaalsus tootele on suur. Uuringute järgi ostab 73% toodet kasutanutest seda uuesti.

116,945

Müük ühes kuus

2019 aasta jaanuaris müüdi Jaapanis 116 964 pudelit toodet

EVERY 23 SECONDS

Iga 23 sekund

Igal kahekümne kolmandal sekundil ostab Jaapanis keegi Vitabrid C12 sära andva pulbri.

TEHNOLOOGIA PÕHIOLEMUS

Vitabrid CG —Orgaaniliste-anorgaaniliste ühendite kompleks LDH tehnoloogiaga.

Tehnoloogia kapseldab C-vitamiini bioloogiliste mineraalkihtide vahele tagamaks C-vitamiini stabiilsuse, samuti annab see tehnoloogia tootele omaduse, mille tulemusena aktiivne C-vitamiin imendub nahka pidevalt 12 tunni vältel.

1
2

TOOTE EESMÄRGID

Seda revolutsioonilist C-vitamiiniga pulbrit saab hõlpsasti segada ja sobitada mõne olemasoleva nahahooldusprotseduuri tootega, andes sellega nahale säravama, noorema ja ühtlasema jume.

Tugeva antioksüdandina muudab C-vitamiin naha tervemaks, neutraliseerides päikese, stressi ja saaste põhjustatud vabade radikaalide kahjulikke mõjusid. Pulber aitab vähendada nähtavaid vananemisilminguid nahas.

Naha säravaks muutmine. C-vitamiin, olles võimasa antioksüdantilise omadusega, reguleerib melaniini kuhjumist. Andes sellega nahale säravama ja ühtlasema jume.

Naha noorendamine. C-vitamiin on üks olulisemaid aineid, mis soodustab kollageeni tootmist, aidates säilitada naha elastsust ja tekstuuri.

ohandatud nahahooldus. Toodet võib kasutada olemasolevate nahahooldustoodetega (seerum, kreem).

PEAMISED KOOSTISOSAD

Vitabrid CG annab peamise koostisosana Vitabrid C12 toodetes C-vitamiinile stabiilsuse ja transderminaalsuse. Mineraalkihina kasutatakse tsinkoksiidi.

Vitabrid CG (Active & stable Vitamin C)

Ascorbic Acid, Zinc Oxide, Glyceryl Monostearate

Niacinamide

Nahal pigmentatsiooni ühtlustaja

Allantoin

Aitab nahka rahustada, pehmendada ja niisutada.

Adenosine

Väldib UV-B põhjustatud kahjustusi, soodustab kollageeni sünteesi parandades naha vananemise nähtavaid ilminguid.

KUIDAS KASUTADA

SAMM 1
    1. Raputa pudelit. Pulbriga koos pudelis olevad keraamilised kuulikesed hõlbustavad pulbri segunemist.
    2. Võtke kasutatavat näohooldustoodet peo peale vajalik kogus
    3. Raputage Vitabrid C12 pulbrit peopesal olevale kreemile või seerumile. Tavapäraselt kulub pulbrit kaks raputuskorda.
    4. Segage pulber oma kreemi või seerumiga

Pane tähele! Kogu pudelis olevat pulbrit ei tohi segada oma näohooldustootesse ühe korraga. Mõeldud on igapäevaselt vastavalt vajadusele doseerida ja koheselt kasutada.

SAMM 2
  1. Kandke pulbriga segatud kreem või seerum puhtale nahale ja kaelale. Imenduda aitavad paremini nn patsutavad liigutused.

Maksimaalse efekti saavutamiseks kasutage Vitabrid C12 pulbrit kaks korda päevas – hommikul ja õhtul.

Pulbrit võib kasutada ka maskide all, et kasutada ära C-vitamiini suurepärased anda nahale tervem, säravam ja noorem välimus.

VITABRID C12 SÄRA ANDEV PULBER NÄONAHALE

Pulbrilist transdermaalset aktiivset C-vitamiini vabastatakse nahka pidevalt 12 tunni jooksul. Pulber aktiveerib nahas kollageeni tootmist, vähendades sellega peenikeste joonte ja kortsude teket. Vähendades melaniini tootmist see kirgastab ja taastab nahka. Tõhusa antioksüdandina neutraliseerib pulber vabu radikaale, nahk on elastsem ja jume tervem.

Share this post